İLHAN & FADİME, EVLİLER - 24 EKİM 2015

Tüm Hikayeler >>

İLHAN & FADİME

Adana'da beraber kınalarını yaptığımız güzel çiftimize öncelikle bir ömür mutluluklar dileyerek başlıyoruz. Hikayemizin kahramanları İlhan Bey ve Fadime Hanım, bundan sonra birlikte adım adım kurdukları hayatlarına Hatay'da devam edecekler.

İlhan Bey'in kendine ait kuaför dükkanı var, Fadime Hanım ise evhanımı. Mutlulukları yüzlerinden okunan genç çiftimiz tanışmalarının 11 Ağustos'ta olduğunu vurgularken, evliliğe giden yollarının çabucak geçtiğini düşünüyorlar. Adana'da yaşayan Fadime Hanım'ın Hatay'a yerleşmeye ikna olması zor olmuş biraz. 

20 Eylül'de nişanlanan genç çiftimiz ailelerinin çabucak kaynaştığına ve bunun da onların mutluluğunu ikiye katladığına işaret ediyor. 23 Ekim'de Kına gecelerine katıldığımız genç çiftimizin birbirilerine bakışları bile bize aşka biraz daha fazla inanma gücü verirken, muratlarına ermiş olmaları  bizleri çok memnun etti:) 24 Ekim'de evlenen çiftimizin en kısa sürede bebek haberlerini almayı beklediğimizi belirterek, bir ömür mutluluklar diliyoruz:))

Pembe Panjur Anasayfa >>

9 Temmuz 2020, Perşembe

7,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Adınız:

Cinsiyet:

E-Posta:

E-Posta Tekrar:

Şifre:

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>